Jūnijā Gostiņu bibliotēkā Valdas Vandānas izstāde

Publicēts: 
08.06.2018 - 09:00

Aicinu iepazīt vēl vienu mūsu novadnieci, kura negaida, kad laime un prieks necerēti pieklauvēs pie durvīm. Kaut kas bez vārdiem Valdā nepārtraukti ir atgādinājis, ja gribi būt laimīga, tad pašai jārada, pašai jāravē ceļš un jākopj takas uz sirdīm. Pļaviņu Mākslas skolas pieaugušo studijā ir dota iespēja daudzveidot savu brīvo laiku. Kad pamaz saules, šeit ir tā vieta, kur māca raudzīties debesīs caur krāsainu stikliņu. Desmit gadus pirmdienu vakaros, sirsnīgu un atsaucīgu domu biedru pulkā, Valdai ik brīdis ir tapis piesātināts un domās nav varējušas iezagties tumšas ēnas. Darāmā tik daudz, ka nepamanīti un nesaprasti paliek tie ļaudis, kuriem dzīve šķiet pelēka, viss apkārtnē slikts un apnicis. Radošajā vidē Valdas ieceres un sapņi plaukuši drosmīgi un koši, ka, gluži vai nemanot, pašai un citiem par prieku izziedējuši gleznās.

Pašā vasaras plaukumā, jeb visu jūnija mēnesi darbadienās no plkst.10.00- 18.00. Gostiņu bibliotēkā būs apskatāma Valdas Vandānas darbu izstāde.

Daina Vikle