Kampaņas "Spēks pateikt NĒ!" ietvaros izveidotas vairākas informatīvās filmas

Publicēts: 
02.05.2019 - 14:45

Veselības ministrija ir uzsākusi kampaņu “Spēks pateikt NĒ!”, lai mazinātu tabakas izstrādājumu un alkohola atkarību izplatību, kā arī motivētu cilvēkus atteikties no atkarību izraisošām vielām. Kampaņas pirmo posmu galvenā mērķauditorija ir tieši jaunieši, tāpēc esam gan devušies izbraucienos uz skolām visā Latvijā, gan aicinājuši jauniešus piedalīties radošo darbu konkursā.

Tāpat arī kampaņas ietvaros esam izveidojuši vairākas informatīvās filmas, kas atrodamas šeit: http://esparveselibu.lv/filmas/. Filmas “Zinošais NĒ!” un “Jauniešu NĒ!” stāsta par  to, kā atrast spēku, lai pateiktu “Nē” atkarībām. Lai to noskaidrotu, filmas veidotāji gan devušies pie speciālistiem, gan veikuši dažādus interesantus eksperimentus. Tie atrodami filmā “Zinošais NĒ!”. Savukārt filmā “Jauniešu NĒ!” šī tēma aplūkota no jauniešu skatupunkta.

Aicinām ar šīm filmām dalīties tālāk arī savā novadā. Filmas droši varat izmantot, organizējot, piemēram, filmu vakaru un pēc tam ar jauniešiem uzsākot diskusiju par atkarību izraisošo vielu lietošanu. Tāpat aicinām izsūtīt informāciju par filmām arī citām organizācijām jūsu novadā, kam šāda veida materiāli varētu noderēt ikdienas darbā.

 

Signe Sēne

"P.R.A.E. Sabiedriskās attiecības"

signe.sene@prae.lv

+371 26612153