Kendamas cīņas centra “Pepija” apmeklētāji turpina Aizkrauklē

Publicēts: 
03.04.2019 - 11:15

2. aprīlī divdesmit centra “Pepija” apmeklētāji piedalījās Aizkraukles interešu izglītības centra rīkotajā kendamas turnīrā “Game of Ken”. Kopā turnīrā piedalījās 80 dalībnieki, kuri sadalījās divās grupās - iesācēju un profesionāļu.

Mēs varam lepoties ar mūsu kendamas spēlētājiem, jo vairāki dalībnieki cīnījās pat līdz finālam. Šajā spēlē, kā jau daudzās citās, ir nepieciešams ātrums, precizitāte, treniņi un, protams, veiksme. Mūsu dalībniekiem pietrūka tikai mazliet no visām šīm iemaņām, lai gūtu pārliecinošu uzvaru. Taču tas visiem dalībniekiem dod motivāciju trenēties arī turmpāk.

Katrs no dalībniekiem saņēma diplomu un dāvaniņu kā pateicību par piedalīšanos. Pasākuma laikā bērniem izveidojās ļoti draudzīgas attiecības, cits citam mācot arvien jaunus trikus, kā arī aprunājoties arī par citām aizraujošām tēmām.

Savu brīvo laiku bērni pavadīja ļoti lietderīgi, attīstot savas prasmes un iemaņas kendamas spēlē.

Liels paldies Aizkraukles Interešu izglītības centra komandai par laipno uzņemšanu. Prieks par nodibinātajiem kontaktiem.

Visas bildes var apskatīt: http://pepijapn.garm.lv/centra-darbiba/nggallery/galerija-2017/Kendamas-c%C4%AB%C5%86as-centra-%E2%80%9CPepija%E2%80%9D-apmekl%C4%93t%C4%81ji-turpina-Aizkraukl%C4%93

 

Sākumskolas vecuma bērnu rotaļu un attīstības centra “Pepija” vadītāja

Tatjana Zagorska