Klāt pavasaris un pošamies Lieldienu svinībām ģimenes lokā!

Publicēts: 
07.04.2020 - 14:45

Arī Pļaviņu novadā esam sagaidījuši pavasari. Šis gads mūs ir pārsteidzis ar nepieciešamību pastiprināti rūpēties par savu veselību, kā arī ar prasībām ievērot valstī noteiktos drošības pasākumus. Tomēr tikpat svarīga kā fiziskā veselība ir arī garīgā veselība, katrs par to varam rūpēties sev īpašā veidā, piemēram, vispārējo mieru smeļoties dabas skaistumā, klausoties vēja šalkoņu, putnu vīterošanu un baudot pirmos pavasara saules starus.

Pavisam drīz svinēsim Lieldienas, šoreiz gan tikai ģimenes lokā, tomēr arī Pļaviņu novadā valda pozitīva svētku noskaņa – novadu rotā krāsaini un smaidīgi lieldienu zaķi gan publiskās vietās, gan arī māju pagalmos. Arī daba, aicinot svinēt pavasara atnākšanu, jau plaucējusi pūpolos un pirmos pavasara ziedus.

Smelies prieku un spēku dabā kopā ar ģimeni, dodoties pastaigā, uzturoties svaigā gaisā un priecājoties par pavasara atnākšanu. Atceries, ka cilvēka organismam nepieciešams uzņemt pietiekoši daudz šķidruma - pēc jaukas pastaigas padzeries ūdeni vai veldzējies ar svaigām bērzu sulām.

 

Būsim atbildīgi un ievērosim nepieciešamos drošības pasākumus, kā arī rūpēsimies par savu veselību un emocionālo labsajūtu!

Jana Juste

Sabiedrisko attiecību speciāliste