Klintaines pagasta bibliotēku prezentē Gaismas pilī

Publicēts: 
02.03.2018 - 10:15

28. februārī Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Bibliotēku un informācijas zinātņu lasītavā notika pasākuma cikls "Tikšanās bibliotekāru stāvā: jaunieguvumi un pieredze". Pasākuma tēma – pagastu bibliotēkas, to vieta un loma Latvijas lauku kultūrvidē.

Cikla pasākumā tika uzklausītas trīs dažādu Latvijas reģionu pagastu bibliotekāres - Pļaviņu novada Klintaines pagasta bibliotēka, Siguldas novada Allažu pagasta bibliotēka un Ogres novada Lauberes pagasta bibliotēka.

Šogad Latvijai - 100. Simboliski, bet reizē arī vēsturiski Pļaviņu novada Klintaines bibliotēkas mazo “gaismiņu” aiznesu uz LNB - Gaismas pili.

Tikšanās laikā ar prezentācijas palīdzību klātesošiem pastāstīju par tagadējās Klintaines pagasta administratīvās teritorijas pirmsākumiem un savu pieredzi, vadot Klintaines bibliotēku jau 12 gadus.

 

Alita Kluša, Klintaines bibliotēkas vadītāja

Foto: LNB