Labie darbi kopā ar JIC “Ideja” jauniešiem

Publicēts: 
14.10.2020 - 15:45

Gandarījums, prieks un vēlme darīt vēl vairāk! Šādus vārdus var teikt par dienu, kuru kopā ar jauniešiem pavadījām, lai palīdzētu un iepriecinātu citus. “Labo darbu nedēļas” ietvaros, 10. oktobrī JIC “Ideja” organizēja iespēju jauniešiem veikt labus darbus sabiedrībai un līdzcilvēkiem.

No agra rīta jaunieši devās uz Pļaviņu Rudens gadatirgu, lai tirgus apmeklētājus iekustinātu “Rudenīgajās aktivitātēs”. Katrs dalībnieks, kurš izpildīja kādu no aktivitātēm, balvā saņēma svaigi ceptu kartupeļu pankūku ar brūkleņu ievārījumu vai krējumu.

Jau pirms pusdienlaika, jauniešu grupiņa no Vietalvas sanāca kopā, lai sagrābtu rudenīgi nobirušās lapas pie Vietalvas luterāņu baznīcas.

Taču pēcpusdienā kopā ar jauniešiem devāmies palīdzēt pensionārei Ināras kundzei. Tur mūs sagaidīja ne tikai Ināras kundze, bet arī mājas sargs, suns vārdā Grāfs Monte Kristo. Jaunieši palīdzēja nolasīt ābolus, kuri tiks uzglabāti ziemai. Malkas šķūnim tika aizlāpīti caurumi, pa kuriem ziemā sniegs atrod ceļu ielauzties, lai samērcētu jau izžuvušo malku. Tad malku no āra vedām un krāvām šķūnītī. Nogrābām arī veco zāli dārzā.

Aicinām veikt labos darbus ik dienu, lai radītu prieku citiem un sev, tādējādi gan sniedzot kādam atbalstu, gan pašiem esot kopā vienotā komandā.

Liels, liels paldies darbīgajiem jauniešiem Linetai Lauvai, Edgaram Osipauskim, Artūram Parmonam, Aivaram Skābarniekam, Normundam Smerjotkinam, Kristeram Aizporietim, Viviānai Nikaļukai, Sabīnei Lasmanei, Endijam Lasmanim, Ginteram Daiļidam, Raineram Stomam un Mikusam Krēbsam, kuri bija gatavi veltīt savu brīvo laiku, lai veiktu jebkuru darbu, par kuru pretī saņēma sirsnīgu “Paldies!”.

Kopā mēs izdarījām lielu darbu. Es ar Jums lepojos!

Paldies par sadarbību un atbalstu Pļaviņu novada Sociālajam dienestam. Liels paldies vecākiem par atļauju iesaistīt jauniešus svētīgajā darbā!

 

Jauniešu iniciatīvu centra “Ideja” vadītāja,

jaunatnes lietu speciāliste

Eva Lasmane