LAD Lielrīgas reģionālā lauksaimniecības pārvalde organizē semināru lauksaimniekiem, mežsaimniekiem un zivsaimniekiem

Publicēts: 
03.04.2019 - 11:15

Lai stāstītu par Lauku atbalsta dienesta darba aktualitātēm, kā arī sniegtu atbildes uz visiem dienesta klientus interesējošajiem jautājumiem, 2019. gada 10. aprīlī plkst. 11.00 pārvaldes telpās (Brīvības ielā 48, Ogrē) tiek organizēts seminārs.

Kas un kāpēc var saņemt atbalsta maksājumus? Kādi nosacījumi ir jāņem vērā šogad, lai pieteiktos platību maksājumiem? Kādos pasākumos varēs iesniegt projekta pieteikumus? Kādas aktualitātes ir LEADER pasākumos? Šie ir tikai daži jautājumi, ko dienestam uzdod klienti – lauksaimnieki, mežsaimnieki un zivsaimnieki. Lai sniegtu pēc iespējas plašākas un skaidrākas atbildes, tiek organizēts informatīvais seminārs, kura laikā interesenti varēs uzdot jautājumus dienesta speciālistiem.

Plašāku informāciju var uzzināt zvanot tālruni 25495050.