LAD organizē semināru lauksaimniekiem, mežsaimniekiem un zivsaimniekiem

Publicēts: 
10.04.2018 - 13:30

2018. gada 19. aprīlī plkst. 11.00 Brīvības ielā 48, Ogrē, Lauku atbalsta dienesta Lielrīgas reģionālā lauksaimniecības pārvalde organizē semināru lauksaimniekiem, mežsaimniekiem un zivsaimniekiem, lai stāstītu par Lauku atbalsta dienesta darba aktualitātēm, kā arī sniegtu atbildes uz visiem dienesta klientus interesējošajiem jautājumiem,

Semināra tēmas: Kas un kāpēc var saņemt atbalsta maksājumus? Kādi nosacījumi ir jāņem vērā šogad, lai pieteiktos platību maksājumiem? Vai ir izmaiņas zaļināšanas prasību izpildē? Kādas ir klientu biežākās kļūdas, īstenojot projektus investīciju un LEADER pasākumos? Šie ir tikai daži jautājumi, ko dienestam uzdod klienti – lauksaimnieki, mežsaimnieki un zivsaimnieki. Lai sniegtu pēc iespējas plašākas un skaidrākas atbildes, tiek organizēts informatīvais seminārs, kura laikā interesenti varēs uzdot jautājumus dienesta speciālistiem.

Plašāku informāciju var uzzināt, zvanot tālruni 25495050.

Solvita Ķikāne, Lauku atbalsta dienests Lielrīgas RLP