LIAA Tūrisma departamenta Informatīvā diena

Publicēts: 
15.09.2016 - 00:30

LIAA Tūrisma departamenta Informatīvā diena

6. septembrī, Rīgas Motormuzeja konferenču zālē pulcējās Latvijas tūrisma speciālisti.

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Tūrisma departamenta eksperti aplūkoja vairākus aktuālos jautājumus- par digitālo saturu komunikācijā jeb interneta resursu izmantošanu, par Tūrisma mārketinga atbalsta pasākumiem tūrisma nozarei, par portāla www.latviatravel. satura pilnīgošanu.

Biedrības „Staro100” radošā direktore Diāna Čivle klātesošos iepazīstināja ar festivāla „Latvijas goda aplis” ieceri, kas iezīmējās kā lieliska iespēja rīkot „Latvijas goda apļa” pasākumu arī Pļaviņās.

Lauku tūrisma asociācijas “Lauku ceļotājs” prezidente Asnāte Ziemele iepazīstināja ar darbu Latvijas simtgades projektā, veidojot maršrutus atbilstīgi 7 valstiskuma ceļiem. Pļaviņu novads ietilpst 2. ceļā- „Daugavas ceļā”, tādēļ noteikti projektā tiks iekļauti arī mūsu novada tūrisma objekti un stāsti.

Sadarbībā ar Kanādas vēstniecību Latvijā, tūrisma speciālistiem bija vienreizēja iespēja, noklausīties Guelpas universitātes MBA, PhD Brent McKenzie lekciju „Tourism Branding” (tulk. Tūrisma zīmols). Profesors analizēja Latvijas tūrisma piedāvājumu un tā kvalitāti pasaules līmenī.

Tika prezentēti arī Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales reģionu jaunumi. Informatīvās dienas dalībnieki tika iepazīstināti arī ar Pļaviņu novada tūrisma objektiem- BURSH alus darītavu un Odzienas muižu.

Noslēgumā Rīgas Motormuzeja direktors Aivars Aksenoks iepazīstināja ar muzeju pēc iespaidīgajiem rekonstrukcijas darbiem. Motormuzeja ekspozīcijas ir gan kvalitatīvas, gan interaktīvas, kas muzeja apmeklējumu padara par aizraujošu un izzinošu piedzīvojumu.

Līva Kotina, Pļaviņu novada tūrisma informācijas centra vadītāja