Līdz 6. janvārim iedzīvotāji tiek aicināti izvirzīt kandidātus nominācijām pasākumā “Pļaviņu novada Sporta laureāts 2019”

Publicēts: 
19.12.2019 - 15:00

2020. gada 17. janvārī plkst. 19.30 visi sporta draugi, novada sporta  dzīves veidotāji – komandas un individuālie sportisti, kas pārstāvējuši novadu un nesuši tā vārdu gan lielāka, gan mazāka mēroga sacensībās, sporta biedrības,  sporta pasākumu organizatori, sporta veterāni un sporta skolotāji, līdzjutēji un atbalstītāji, sportistu vecāki, ģimenes un draugi, sporta entuziasti būs mīļi gaidīti pasākumā “Sporta laureāts 2019” Pļaviņu novada kultūras centrā, lai kopīgi atskatītos uz iepriekšējiem diviem sportiskajiem gadiem, tuvāk iepazītu viens otru, sveiktu laureātus, kaldinātu jaunas idejas jauniem panākumiem un kopīgi atpūstos lielajā “Sporta ballē”.

Balvas tiks pasniegtas 7 nominācijās - Gada sporta biedrība, Gada sporta pasākums, Cerība sportā, Paraugs sportā, Gada sporta komanda, Gada sportist/-e un Gada sporta treneris. Pasākuma laikā tiks pasniegti arī citi apbalvojumi par īpašiem sasniegumiem novada sporta dzīves veidošanā un popularizēšanā.

Ar pasākuma nolikumu aicinām iepazīties šeit.

Līdz 2020. gada 6. janvārim  iedzīvotāji tiek aicināti izvirzīt kandidātus nominācijām, iesniedzot Pļaviņu novada domes Klientu apkalpošanas centrā rakstisku informāciju vai sūtot to uz e - pastu dome@plavinas.lv – izvirzītā kandidāta vārdu, uzvārdu, nominācijas nosaukumu, kādai kandidāts tiek izvirzīts (nominācijai Gada sporta pasākums - pasākuma nosaukumu), īsu pamatojumu un nominācijas izvirzītāja vārdu, uzvārdu, kontaktinformāciju (e-pasta adresi vai telefona numuru).

 Par iesūtītajiem nomināciju “Gada sporta biedrība”, “Cerība sportā”, “Paraugs sportā”, “Gada sporta komanda”, “Gada sportist/-e”, un “Gada sporta treneris” kandidātiem balsojumu veiks Pļaviņu novada domes Sporta un tūrisma jautājumu komitejas apstiprināta komisija, savukārt  no 7. līdz 14. janvārim notiks aizklāts tautas balsojums www.plavinunovads.lv nominācijā “Gada sporta pasākums”. Rezultāti tiks atklāti tikai noslēguma pasākumā.

Pasākuma laikā, aizklāti balsojot klātesošajiem par vienu no septiņiem nomināciju ieguvējiem, tiks noteikts galvenās nominācijas “Pļaviņu novada Sporta laureāts 2019”  ieguvējs.

Pasākuma otrajā daļā uz Sporta balli un “groziņu vakaru” aicinās grupa “Vēja runa”.

 

Tūrisma, sporta un sabiedrisko nodaļas vadītāja

Rasa Siliņa