Līdz janvāra beigām aicina pieteikties nekustamā īpašuma nodokļa maksāšanas paziņojuma saņemšanai epastā

Publicēts: 
29.11.2017 - 16:15
Kā ik gadu, februārī nekustamā īpašuma nodokļa maksātāji saņems nodokļa maksāšanas paziņojumus. Joprojām divas trešdaļas no kopējā šo paziņojumu skaita pašvaldība sagatavo papīra formā un izsūta pa pastu. Tas veido ievērojamas izmaksas – šādi tiek iztērēti vairāk kā 1000 eiro. Kā arī šāds saņemšanas veids nav videi draudzīgs – tiek patērēts daudz papīra.
 
Pļaviņu novada dome aicina iedzīvotājus saudzēt dabu, taupīt līdzekļus un izmantot mūsdienīgu un ērtu iespēju saņemt nekustamā īpašuma nodokļa maksāšanas paziņojumus elektroniski. Pieteikties tā saņemšanai epastā var portālā www.epakalpojumi.lv vai atsūtot savu elektroniskā pasta adresi uz epastu: jana.kupca@plavinas.lv.
 
Atgādinām, ka Likuma par nekustamā īpašuma nodokli 9. pants nosaka, ka “Juridiskai personai ir pienākums mēneša laikā no nekustamā īpašuma nodokļa maksāšanas pienākuma rašanās brīža turpmākajai saziņai ar nodokļu administrāciju paziņot pašvaldībai savu elektroniskā pasta adresi.”
 
Pašvaldība no 2019. gada plāno ieviest nodokļa maksāšanas paziņojuma piegādi pa pastu kā maksas pakalpojumu. Tādēļ aicinām jau līdz janvāra beigām informēt Pļaviņu novada domi par savu epasta adresi.
 
Informāciju sagatavoja:
Sanita Kitajeva
Pļaviņu novada domes
Sabiedrisko attiecību speciāliste