Līvai Kotinai piešķir Latvijas kultūras vēstnieka nosaukumu

Publicēts: 
04.01.2018 - 18:15

Pļaviņu novada tūrisma informācijas centra vadītāja Līva Kotina, izturot sīvu atlasi, tika uzņemta Latvijas Nacionālā kultūras centra profesionālās pilnveides programmā „Latvijas kultūras vēstnieki 2017”. Tās mērķis bija iesaistīt vietējo kopienu cilvēkus jaunu ideju un ieceru radīšanā un īstenošanā, lai tiktu izceltas katras vietas unikālās vērtības. Latvijas kultūras vēstnieki ir reģionu aktīvisti, kas vēlas īstenot sabiedriski nozīmīgus radošos projektus savā novadā, sagaidot Latvijas valsts simtgadi.

Mācības bija ļoti iedvesmojošas, to laikā guvu vairākas atziņas: pirmkārt, ka ir svarīgi paskatīties ārpus savas jomas ietvariem un ka radošums var izpausties dažādās nozarēs. Ir būtiski izvērtēt Pļaviņu novada vērtības, atklāt jaunas un neizmantotas iespējas novadā.

Līva Kotina, Latvijas valsts 100 gadu jubilejas pasākumu organizēšanas darba grupas locekle