Mācību ekskursijas "Ceļā pēc profesijas" ietvaros skolēni apmeklē "Ādažu Čipšu" ražotni

Publicēts: 
08.03.2019 - 14:45

“Klasiskie čipsi” vai “Lauku čipsi”, bet varbūt “Pilngraudu kraukšķi”, “Uzkodas ” vai “Dipi”? Apkopējs, noliktavas pārzinis vai traktorists? Mārketinga, iepirkumu daļas speciālists vai tomēr mehatroniķis? Izvēļu tik daudz! Kurp doties? Kādu profesiju izvēlēties? Visas atbildes var gūt, apmeklējot “Ādažu Čipsu” ražotni. Tāpēc Pļaviņu novada ģimnāzijas 7. a klase 27. februārī devās mācību ekskursijā “Ceļā pie profesijas” ESF projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Mūsu ieguvums ir interesanta pieredze , jaunas zināšanas un emocionāli brīži, jo kopā būšana ar klasesbiedriem ir laba doma! Un vēl, ja pa rokai ir čipsis, - tas ir vienkāršs veids, kā ikdienu darīt krāsaināku un gardāku. Mēs šajā reizē guvām priekšstatu par sāļo uzkodu ražošanas procesu virtuālajā 360 grādu tūrē, mērojot čipsu ceļu ražotnē no kartupeļu šķirošanas līdz pat noliktavas plauktam, gardi izsmējāmies, vēl uzzinājām par nepieciešamākajām profesijām šajā uzņēmumā. Atraktīvie gidi - Diāna un Deniss -palīdzēja 7. a klasei ceļot profesiju labirintos!

Pļaviņu novada ģimnāzijas
pedagogs - karjeras konsultants
Ingrīda Bērziņa