Mācību ekskursijas “Ceļā uz profesiju” ietvaros skolēni izzina “Laimas” šokolādes ražošanas procesu un uzņēmuma darba specifiku

Publicēts: 
04.04.2019 - 12:15

ESF projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros, šī gada 1. martā 6.a klase devās mācību ekskursijā “Ceļā uz profesiju”. Skolēni iepazina SIA “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” “Laimas” šokolādes ražošanas procesu un uzņēmuma darba specifiku.

Ekskursijas laikā skolēni uzzināja, kā no kakao koka augļa tiek iegūta šokolāde, kāds ir ražošanas process, Laimas šokolādes ražotnes (fabrikas) attīstības vēsturi un populārākos zīmolus, kā arī atbildēja uz āķīgiem jautājumiem. Vai zināt, cik ilgs laiks konditoram ir vajadzīgs, lai saliktu torti “Cielaviņa”? Tikai 3 minūtes! Un kāda ir populārākā konfekšu šķirne? Kāpēc “Laimas” zefīrs ir iecienīts našķis ārzemniekiem? Kur var iegūt konditora, ražošanas tehniķa, pārtikas tehnologa profesiju un, cik ilgi jāmācās? Tik dažādi bija skolēnu uzdotie jautājumi, uz kuriem arī tika saņemtas izsmeļošas atbildes.

Pēc iepazīšanās ar kakao ceļu no pupiņas līdz pulverveida vielai, bērni uz īsu brīdi kļuva par pasaules labākajiem konfekšu meistariem. Vispirms viņiem parādīja, kā to dara profesionāli konditori. Pēc tam katrs iemēģināja roku šokolādes konfekšu gatavošanā.

Ingrīda Bērziņa,

pedagogs karjeras konsultants