Maču ģimene no Pļaviņu novada iededz egli kopā ar Valsts prezidentu

Publicēts: 
06.12.2018 - 09:00

2018. gada 5. decembrī Valsts prezidents Raimonds Vējonis ar kundzi Ivetu Vējoni kopā ar aktīvām un kuplām Latvijas ģimenēm pie Rīgas pils iededza Ziemassvētku egli. Dalībai Rīgas pils Ziemassvētku egles iedegšanas pasākumā pēc Valsts prezidenta aicinājuma Latvijas Pašvaldību savienība bija nominējusi 20 ģimenes. Viņu vidū bija arī Evas Zeipes-Mačas un Kaspara Mača ģimene no Pļaviņu novada.

Sveicot klātesošos Valsts prezidents uzsvēra, ka Latvijas pagātne, tagadne un nākotne nebūtu iespējams bez zinošiem, krietniem un atbildīgiem cilvēkiem un stiprām ģimenēm un dzimtām, kuras savu enerģiju velta, lai dzīvotu un strādātu Latvijā un izaudzinātu mūsu jauno paaudzi.

“Ģimene ir mūžīga vērtība – ģimeņu spēks veidoja mūsu valsti pirms simts gadiem un stiprina mūsu Latviju arī šodien. Kuplas un aktīvas ģimenes veidos arī mūsu nākamo simtgadi,” uzsvēra Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Klātesošās ģimenes sveica arī Valsts prezidenta kundze Iveta Vējone, atzīmējot, ka būt kopā gan ikdienā, gan svētkos, dalīties priekos un bēdās, atbalstīt citam citu – tā ir lielākā vērtība, ko mums sniedz ģimene. “Mēs visi ar jums ļoti lepojamies, jo ģimenes ir Latvijas stiprais balsts,” uzsvēra Iveta Vējones kundze.