Maijā Gostiņu bibliotēkā Austras Tihonovas izstāde

Publicēts: 
02.05.2018 - 14:15

Maijā ikviens interesents aicināts aplūkot Austras Tihonovas sarūpēto izstādi Gostiņu bibliotēkā darba dienās no plkst.10.00 līdz 18.00.

Austra Tihonova ir no tiem cilvēkiem, kuriem pat dubļi nav pelēki, bet sudraba gaiši un saskarsmē ar viņu arī visa apkārtne top par tonīti vieglāka. Neizbrīna Austras varēšana, paspēšana, ieinteresētība un līdzi pārdzīvošana. Tāds vieglums raksturīgs cilvēkam, kura darba dzīve aizritējusi bērnu dārza čalā ne tikai līdz pensijas gadiem, bet tālu aiz laika, kas atļautu rimtāku ikdienu. Ja varētu vienkopus salikt visu Pļaviņu mākslas skolas pieaugušo studijā radīto, Gostiņu bibliotēkas izstāžu vieta būtu par mazu. Austra, vissirsnīgāko pateicību izsakot pedagoģēm Ivetai, Ditai un Zandai, ļauj mums ieskatīties sava vaļas prieka pasaulē: eļļas gleznās, pasteļos, zīda un batikas darbos. Lielākā daļa desmit gados radīto lietu šobrīd jau atradušas jaunas mājas. Ne viens vien darbs godos atdāvināts vai īpaši draugu priekam darināts, desmit zīda šalles aizceļojušas uz Singapūru….

 

Daina Vikle