Mākslas skolā sagaida Suņa gadu

Publicēts: 
02.02.2018 - 17:45

30. janvārī norisinājās kā tradīcija iedibinātais jaunā gada sagaidīšanas pasākums 1. – 3. klases audzēkņiem un vecākiem. Pirms pasākuma vecāki tika aicināti apskatīt audzēkņu darbu skati Pļaviņu Mākslas skolas telpās un vēlāk pulcējās Pļaviņu Mūzikas skolas zāli, lai kopā ar Mākslas skolas kolektīvu jautri pavadītu aizgājušo gadu un sagaidītu jauno Suņa gadu. Tāpat kā pagājušajā gadā, pasākuma laikā tika apbalvoti audzēkņi, kuri uzrādījuši ļoti labus un teicamus mācību sasniegumus. Apbalvojumus saņēma 24 Pļaviņu Mākslas skolas audzēkņi. Kopā ar 2017. gada varoni - Gaili, 2018. gada simbolu - Suni un viņa draugiem – lāci, peli un cāli tika izspēlētas jautras un radošas spēles, kas ļāva audzēkņiem kopā ar vecākiem un mākslas skolas kolektīvu patīkami un radoši pavadīt 30. janvāra vakaru. Pasākuma spilgtās emocijas iemūžināja fotogrāfs Arnis Ušackis.  

Pļaviņu Mākslas skolā Suņa gada sagaidīšanas pasākumi vēl nav beigušies, tāpēc mīļi gaidīsim 4.-7. klases audzēkņus kopā ar vecākiem 8. februārī uz darbu skati un radošu pasākumu. 

 

Pļaviņu Mākslas skolas kolektīvs

Foto: Arnis Ušackis