Marts Vietalvas pagasta bibliotēkā

Publicēts: 
28.03.2019 - 17:45

Marta mēnesī Vietalvas pagasta bibliotēkā bija apskatāma  izstāde “Vilim Plūdonim-145”, bet jaunākajai lasītāju grupiņai – pasākums “Gājputni atgriežas…”. Tā bija kopēja bilžu grāmatu skatīšanas pēcpusdiena par putniem kopā ar bērnudārza bērniem.

Otrajā trešdienā  PII “ Zīļuks” notika pasākums “Pirmie pavasara vēstneši”, kurā tika lasīti dzejoļi no  Māra Čaklā “Minkuparks”, Paulīnas Bārdas “Pavasaris laukos”, Pētera Sila “Sniega pulkstenītis”, Jāzepa Osmaņa “Cīruļputenis”. Pasākumu atbalstīja bērnudārza vadītāja un audzinātājas - visi bijām tā aizrāvušies, ka nemanot bija pagājis atvēlētais laiks. Pēc pasākuma vienojāmies, ka bērni vakarā, ar vecākiem dodoties mājup, iegriezīsies bibliotēkā.

Man bija liels prieks par to, ka bērni turēja solījumu un vakarā tikāmies pie grāmatu plaukta.

Vēlos aicināt lasītājus apmeklēt mūsu bibliotēku un izmantot tās iespējas. Arī šogad kopā ar bērniem piedalīsimies projekta “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija - 2019” 5+ grupā.

 

Jānis Usāns,

Vietalvas pagasta bibliotēkas vadītājs