Mātes un Ģimenes diena pirmsskolas izglītības iestādēs

Publicēts: 
16.05.2019 - 18:15

Maija mēnesis mūs iepriecina ne tikai ar saulainajiem pieneņziedu paklājiem pļavās, maigi sārtajām un baltajām ābeļziedu kupenām dārzos, bet arī ar pašiem jaukākajiem un mīļākajiem svētkiem - Mātes un Ģimenes dienu. Arī šogad, kā ik gadu, novada pirmsskolas izglītības iestādēs šie svētki aizvadīti sirsnības pilni.

Filiālē “Zīļuks” mazie ķipari savām māmiņām pasniedza ar mīlestību pašgatavotu dāvaniņu, lielākie bērni sveicienam veltīja solo dziesmu, mazākie - māmiņas iepriecināja ar kopīgu kustību dziesmiņu.

Ik dienu katru bērna soli pavada māmiņas un tēta mīļais skats, arī vecvecāku rūpes un atbalsts. Tāpēc pirmsskolas izglītības iestādē “Jumītis” Ģimenes dienā katras grupiņas priekšnesumi bija veltīti ikvienam no viņiem.

 

Aiga Čepule,

PII metodiķe