Mazo mākslinieku izstāde “Mani draugi”

Publicēts: 
19.04.2019 - 12:45

Latvijā jau 60 reizi norisinās Latvijas Mākslinieku savienības rīkotās “Mākslas dienas”. Arī mēs - Pļaviņu Mākslas skola -, šajā laikā, 17. aprīlī, Pļaviņu novada kultūras centrā aicinājām uz izstādes “Madi draugi” atklāšanu. Izstādē apskatāmi interešu izglītības “Mazās darbnīcas” un Pļaviņu Mākslas skolas 1.-3. klašu audzēkņu darbi, kuros bērni ir centušies parādīt savas emocijas, asociācijas un mīlestību pret apkārt esošajiem. Liels prieks par mazo mākslinieku lielo centību gleznojot, zīmējot, līmējot un veidojot.

Ceram, ka arī turpmākos pavasarus priecēsim skatītājus ar mazāko audzēkņu saulainajiem sveicieniem.

Paldies audzēkņiem, vecākiem un citiem interesentiem, kas atrada iespēju kopā ar bērniem piedzīvot pirmo izstādes atklāšanu.

Izstādi var apskatīt līdz šī gada 2. maijam.

 

Pļaviņu Mākslas skolas

direktores vietniece Diāna Nagle