Mazo mākslinieku virtuālā izstāde “Mans prieks”

Publicēts: 
09.04.2020 - 14:00

Neierasti, ka nav izstādes atklāšanas svētki, ka neskan prātīga direktores uzruna, pa vidu draiskie bērnu smiekli un viesu apbrīnas aplausi. Mums šajā pavasarī nav atļauts tikties klātienē, bet tādēļ jau nevar palikt stāvot plauktos dzīvespriecīgie audzēkņu darbi, tie ir jāparāda skatītājiem – gan lieliem , gan maziem.

Šajās pirmssvētku dienās Pļaviņu Mākslas skolas darbinieku kolektīvs aicina piedalīties virtuālā pirmsskolas interešu izglītības audzēkņu “Mazā darbnīca” un 1. - 6. klases audzēkņu radošo darbu izstādē “Mans prieks”. Foto failos redzams neliels ieskats daudzveidīgajā audzēkņu radošajā darbībā, kurā krāsas, zīmuļi, papīrs, līme šķēres un māls bērnu čaklajās rokās ir pārvērties par prieku. Tas ir tāds prieks, ar kuru vajag dalīties ar skatītāju.

 

Pļaviņu Mākslas skolas kolektīvs novada iedzīvotājiem vēl priecīgas Lieldienas un veselīgu pavasari - ar audzēkņu mākslu un dzīvesprieku pret vīrusiem!                                                      

Iveta Ušacka,

Pļaviņu Mākslas skolas direktore