Mūsdienu deju stila dejotāji startē starptautiskās deju sacensībās Kurzemē

Publicēts: 
12.03.2018 - 20:45

11. marts mūsu Pļaviņu novada dejotājiem bija emociju, piedzīvojumu un pieredzes bagāta diena. Mums bija lieliska iespēja piedalīties Starptautiskās deju sacensībās „TUKUMS CUP 2018" un izmēģināt savas deju prasmes kuplas auditorijas un žūrijas priekšā. Sacensību mērķis bija veicināt dejas izaugsmi un popularizēt deju. Dejotāji startēja “Street show - Children un Junior” kategorijā. Children grupai „Shiny CRYSTAL” šī bija pirmā šāda veida uzstāšanās. Sacensībās piedalījās daudz spēcīgu deju grupu, un mēs nepalikām pēdējie, mēs attīstīsimies! Mūsu dejotāji pierādīja, ka viņi var daudz.

Liels paldies dejotāju vecākiem, kas atbalstīja gan finansiāli, gan arī morāli.

Liels paldies SIA "Pļaviņu DM" valdes loceklim Viktoram Morevam par līdzfinansējumu autobusa apmaksai. Paldies Markusam Molčanovam par palīdzību dejotājiem!

Īpašs paldies Sigitai Melbārdei (Jorena mammai), Irinai Larionovai (Paulas mammai), Evitai Meilusei (Kristapa mammai), Daigai Teterovskai (Luīzes mammai), Līgai Džeriņai (Līnas mammai) un Aijai Balčunai (Agneses mammai) par vērtīgo palīdzību visas dienas garumā!

Mēs neapstāsimies un turpināsim iesākto! Iesim uz priekšu, lai katru reizi kāptu aizvien augstāk un augstāk! Lepojos ar visiem!

 

Visas bildes var apskatīt ŠEIT

Tatjana Zagorska