Mūzikas skolā akcija “Nedēļa bez mobilā tālruņa!”

Publicēts: 
14.02.2020 - 10:30

No 17. līdz 21. februārim pirmo reizi Mūzikas skolā īstenosim akciju “Nedēļa bez mobilā tālruņa!”. Akciju atbalsta Skolas padome. Akcijas mērķis – motivēt skolas audzēkņus pievērst uzmanību tam, cik bieži un kādiem mērķiem tiek izmantots mobilais tālrunis.

Šajā nedēļā, atnākot uz Mūzikas skolu, aicināsim skolas audzēkņus atstāt savu mobilo tālruni uzglabāšanai skolas dežurantei. Pēc  mācību stundām, dodoties mājup, skolas dežurante katram izsniegs glabāšanā nodoto tālruni.

Kā pavadīt brīvo laiku bez telefona? Un vai tas vispār ir iespējams? Sadarbojoties ar Pļaviņu novada bērnu bibliotēku, šajā akcijas nedēļā piedāvāsim iepazīties ar bibliotēkā pieejamo bērnu literatūru. Akciju atbalsta arī Jauniešu iniciatīvu centrs “Ideja” un Sākumskolas vecuma bērnu rotaļu un attīstības centrs “Pepija”, piedāvājot dažādas izglītojošas galda spēles.

Savukārt Mūzikas skolas skolotājas Maija Kīne un Ginta Gudjāne sagatavojušas asprātīgas un reizē izzinošas krustvārdu mīklas.  

Apzināmies, ka mobilais telefons ir svarīga mūsdienu skolēna dzīves sastāvdaļa, bet esam par jēgpilnu tā izmantošanu un paturēsim prātā galveno - mobilais telefons ir tikai ierīce, kas atvieglo atsevišķus dzīves elementus.

Atgādinu audzēkņu vecākiem tālruni saziņai ar skolu: skolas dežurante – 29444305.

 

Dita Ārgule, Pļaviņu Mūzikas skolas direktore