Mūzikas studijas “Skaņu varavīksne” mācību gada noslēgums

Publicēts: 
03.06.2019 - 16:30

Lai arī 27. maija pievakarē laiks mūs ar saulīti nelutināja un līņāja lietutiņš, Pļaviņu Mūzikas skolas zālē valdīja rosība. Uz mūzikas studijas „Skaņu varavīksne” 2018./2019. mācību gada noslēguma nodarbību bija sapulcējušies gan mazie mūzikas studijas dalībnieki, gan viņu vecāki, brāļi, māsas un vecmāmiņas.

Laiks ir aizsteidzies ātri - ir apgūtas dziesmas, rotaļas un mūzikas ābecītes pamati, tāpēc mazie mākslinieki ar prieku uzstājās, lai iepriecinātu skatītājus ar iemācīto. Skanēja dziesmas par putniņiem, izmantojot dažādus bērnu mūzikas instrumentus. Pēkšņi puķu podā bija uzziedējis kaktuss un izrādījās, ka arī zvēriem var uznākt skumjas, bet bērniem visvairāk patīk saulīte un viņi ļoti mīl katrs savu mammīti. Skanīgi noskanēja arī zvaniņu orķestris. Mazos studijas dalībniekus ar muzikāliem priekšnesumiem sveica 2. klavieru klases audzēkņi Reinis Bērziņš un Rinalds Striķis, uzstājoties gan solo, gan klavieru ansamblī, un 1.vijoles klases audzēkne Selīna Kudiņa.

Paldies vecākiem, kuri pirmdienu vakaros ir cītīgi veduši savus bērnus uz nodarbībām un paldies Matīsam, Dārtai, Ancei, Rūtai, Bruno, Katrīnai, Gabrielai, Nadeždai un Melānijai par izturību un ceru, ka apgūtās zināšanas noderēs arī turpmāk.

Lai visiem jauka, piedzīvojumiem bagāta un raiba vasariņa!

 

„Pirmais taurenis ,

Uzvilcis dzeltenus svārkus,

Sola visiem saulainu vasaru.

Atlidoja, aizlidoja

Pāri pļavām, birztalām, upēm,

Steidzīgs bija

Cits acu pāris taurenī veras

Sapņo par siltu vasariņu.”

 

Sigita Vilkaplātere,

mūzikas studijas „Skaņu varavīksne” skolotāja