Nacionālās skaļās lasīšanas sacensības norit arī Pļaviņās

Publicēts: 
01.12.2017 - 14:15

Pašā pirmajā decembra dienā Pļaviņu novada ģimnāzijā notika Nacionālo skaļās lasīšanas sacensību 1. kārta. Konkursu organizē Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centrs. Tajā iesaistījusies arī Pļaviņu novada bērnu bibliotēka sadarbībā ar latviešu valodas skolotājām A. Avotiņu, V. Rulli, A. Lasmani. Lasošie un grāmatas mīlošie bērni tika aicināti piedalīties un publikas priekšā nolasīt kādu fragmentu no, viņuprāt, interesantas un aizraujošas grāmatas. Skaļās lasīšanas sacensību 1. kārtā piedalījās 10 skolēni: Ieva Ambaine, Una Bērziņa, Kristīne Cielava, Diāna Freija, Aleksa Kitajeva, Kate Kondrāte, Denija Krūmiņa, Aksels Leitlands, Simona Lindenberga, Everita Ruža. Uz pusfinālu, kurš notiks skolēnu pavasara brīvdienās Aizkrauklē, dosies 5.b klases skolniece Aleksa Kitajeva un 6.b klases skolnieks Aksels Leitlands. Paši, paši labākie lasītāji par lasīšanas čempiona titulu cīnīsies maija vidū Rīgā, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā.

Bērnu bibliotēkas vadītāja Gunta Grandāne.