Neatkarības dienas velobrauciens I daļa

Publicēts: 
04.05.2018 - 17:45

Arī šogad novadā noticis nu jau par 4. maija tradīciju kļuvušais Neatkarības dienas velobrauciens. Tas pulcējis vairāk nekā 400 dalībniekus – vietējos iedzīvotājus un viesus, bērnus un pieaugušos, tos, kuriem velobraukšana ir sports, vaļasprieks vai pārvietošanās ikdienā.

Velobraucienā piedalījās ģimenes, klases, uzņēmumu, organizāciju un iestāžu kolektīvi. Pasākumu muzikāli kuplināja pūtēju orķestris no Ērgļiem, ar deju priekšnesumiem sanākušos izklaidēja mūsdienu deju grupas “Shiny CRYSTAL” un “CRYSTAL” (vadītāja Tatjana Zagorska).

Bērni mēroja 0,5 – 2 km, tautas un sporta klases braucēji – 8 km distanci no Daugavas ielas 49 līdz Gostiņiem, metot apli ap Gostiņu stadionu.

Katrs bērnu klases dalībnieks saņēma AS "Latvijas Valsts mežu" dāvātu priedītes stādiņu un atstarotāju.

Noslēgumā noteikti un apbalvoti 1. – 3. vietu ieguvēji sporta klasē. Godalgoto vietu ieguvējiem balvās tika Pļaviņu novada domes diplomi, medaļas, kausi un simboliskas veltes - termosi, dvieļi, lietussargi. Kopvērtējumā labākos laikus vīriešu grupā uzrādīja Kristiāns Patrijuks, Dzintars Kaņepējs, Uldis Lapsa, sieviešu grupā - Enia Kaņepēja, Agita Lapsa, Laura Lapsa.

Jaunākais dalībnieks bija Martins Starčenko, vecākais – Ivans Burikins. Pasākumā kuplāk pārstāvētā ģimene – Loparevu ģimene, kurai piešķirta balva arī par unikālāko velosipēdu. Visvairāk pārstāvētais kolektīvs – Pļaviņu novada dome. Kā atraktīvākie kolektīvi apbalvoti sociālās aprūpes centrs “Pļaviņas” un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta Pļaviņu brigāde.

Pasākuma noslēgumā svinēti Baltā galdauta svētki, cienājoties ar rupjmaizi, pļavu tēju un ievārījumiem.

Tradicionāli notika uzņēmēju sarūpētu balvu izloze. Par balvām gādāja SIA “Virši-A”, SIA “Krauss”, SIA “Pļaviņu DM”, alus darītava “BURSH”, SIA “MySport”, SIA “SINDA&VR”, SIA “LIKRA”, biedrība “Skanste”.

Paldies JIC “Ideja” brīvprātīgajiem jauniešiem par atbalstu!

 

Neatkarības dienas velobrauciena rezultāti

S10

 1. Karlīna Lodīte
 2. Nikola Krūmiņa
 3. Uva Bērziņa

S13

 1. Ieva Ambaine
 2. Tīna Rudbārža
 3. Luīze Jakovļeva

S16

 1. Agita Lapsa
 2. Viktorija Smerjotkina

S grupa

 1. Enia Kaņepēja
 2. Krista Kupča
 3. Silva Lakša

S60

 1. Alda Vulāne
 2. Margarita Lukiša

 

V10

 1. Arvis Daugavietis
 2. Dāvis Līcītis
 3. Edgars Osipausks

V13

 1. Linards Lukss
 2. Raivo Kaņepējs
 3. Ralfs Striķis

V16

 1. Ričards Freijs
 2. Artūrs Žmurvs
 3. Andis Daugavietis

V

 1. Kristiāns Patrijuks
 2. Dzintars Kaņepējs
 3. Uldis Lapsa

V60

 1. Pēteris Eriņš
 2. Vitauts Luberts
 3. Ivans Burikins