Nedēļas nogale (04.08.-05.08.) Pļaviņu novadā

Publicēts: 
03.08.2018 - 13:30

Sestdien, 4. augustā, Pļaviņās notiks neparasts pasākums, kas jau norisinājies vairākas reizes - Dīvānu brauciens. Tajā var piedalīties ikviens ar  savu transportlīdzekli, kura noformējumā iesaistīta kāda mēbele. Starts tam tiks dots plkst. 11.00 pie Pļaviņu Zaļā tirgus, Raiņa ielā 59, savukārt plkst. 12.30 paredzēts fotoorientēšanās sākums. Ieskats pagājušā gada Dīvānu braucienā ŠEIT. Pasākumu organizē biedrība "Optimistss". Informācijai: mrmas@inbox.lv.

Tikmēr kaimiņu novadā un pie pašas robežas ar Pļaviņu novadu tiek rīkoti Svētki kopā ar zirgiem. Tie sāksies 4. augustā plkst. 10.00 Krustpils pagasta "Līčos". “Svētki kopā ar zirgiem” ir ne tikai sacensības jātnieku sportā, bet arī daudzveidīgas aktivitātes skatītājiem – Latvijas vēsturisko zirgu šķirņu parāde Latvijai 100, amatnieku tirdziņš, izstāde, muzikāli priekšnesumi, radošās darbnīcas, andele-mandele bērniem, apskatei - auto no filmas Forsāža, laivošana, zemessardzes aprīkojuma apskate un zaļumballe. Šis ir arī Latvijas Simtgades pasākums, tāpēc uzmanība būs veltīta nacionālajām zirgu šķirnēm, jo īpaši, Latvijas zirgu šķirnes braucamajam tipam. Ieeja pasākumā BEZ MAKSAS.

4. augustā Pļaviņu novadā arī kapusvētki Vietalvas pagasta kapos: plkst. 12.00 - Vietalvas Brāļu kapos, plkst. 14.00 - Vietalvas pagasta kapos.

4. augustā pasākumi Vietalvas pusē turpināsies Vesetas līča estrādē: plkst. 19.00 ar koncertu "Paldies Tev, draugs" (muzicē Kaspars Pudniks, Jānis Krūmiņš, Māris Trankalis, Antra Ozola, Andris Daņiļenko, Beāte Meldere, Kristīne Mitrevica), plkst. 21.00 - zaļumballe ar grupu "Tērvete". Ieeja uz balli un/vai koncertu - 4 eiro.

5. augustā plkst. 16.00 Gostiņu stadionā Latvijas II līgas čempionāta spēle futbolā. FK Pļaviņas DM spēlēs pret FK Priekuļi/Cēsis. Gaidīti līdzjutēji!