No 1. decembra gaidāmas izmaiņas astoņos SIA Daugavpils autobusu parks apkalpotajos maršrutos

Publicēts: 
29.11.2018 - 18:15

Lai nodrošinātu ērtākus sabiedriskā transporta pakalpojumus, no 2018. gada 1. decembra vairākos starppilsētu maršrutos, kurus apkalpo pasažieru pārvadātājs SIA Daugavpils autobusu parks, tiks palielināts braukšanas ātrums, kā arī iekļautas papildu pieturvietas. Tā rezultātā gaidāmas izmaiņas attiecīgo autobusu kustību sarakstā, kas brauc maršrutā Nr.7046 Rīga–Krāslava, Nr.7479 Daugavpils–Rēzekne, Nr.7541 Daugavpils–Rēzekne–Ludza, Nr.7543 Daugavpils–Krāslava, Nr.7554 Daugavpils–Dagda, Nr.7555 Daugavpils–Indra, Nr.7560 Daugavpils–Aglona–Dagda–Daugavpils un Nr.7983 Rīga–Daugavpils.

Aicinām iedzīvotājus pirms brauciena atkārtoti pārbaudīt autobusa kustības sarakstu mājaslapā www.atd.lv sadaļā Kustības saraksti vai jautājumu gadījumā vērsties pie pārvadātāja.

Maršruts Daugavpils - Rīga

Pieturvieta

Pienāk

Atiet

Daugavpils AO

 

20:00

Līvāni

 

20:55

Jēkabpils AO

21:25

21:35

Pļaviņas

 

21:55

Aizkraukles stacija

 

22:20

Tirdzniecības centrs Dole

 

23:35

Rīgas SAO

23:45

 

Reisa izpildes dienas

- - - - - - 7

 

Maršruts Rīga - Daugavpils

Pieturvieta

Pienāk

Atiet

Rīgas SAO

 

08:40

Ķegums

 

09:30

Lielvārde

 

09:35

Dendroloģiskais parks

 

09:55

Aizkraukles  stacija

 

10:06

Koknese

 

10:15

Pļaviņas

10:35

10:40

Jēkabpils (Kurzemes iela)

 

11:00

Līvāni

 

11:30

Jersika

 

11:40

Nīcgale

 

11:55

Līksna

 

12:10

Daugavpils AO

12:30

 

Reisa izpildes dienas

1 2 3 4 5 - -

Lilita Pelčere, Sabiedrisko attiecību speciāliste Valsts SIA Autotransporta direkcija