No 16. novembra vairākos autobusa maršruta reisos tiks iekļauta pietura "Pansionāts"

Publicēts: 
10.11.2020 - 09:00

Lai Dienas aprūpes centra un Skrīveru novada pašvaldības aģentūras Sociālās aprūpes centrs “Ziedugravas” darbiniekiem būtu ērtāk nokļūt darbavietā, no 2020. gada 16. novembra vairākos autobusa maršruta reisos tiks iekļauta pietura "Pansionāts".

Pieturā "Pansionāts" apstāsies:

·         maršruta Nr.7992 Rīga–Rēzekne autobuss, kas no Rīgas starptautiskās autoostas katru dienu izbrauc plkst.7.50 un no Rēzeknes autoostas – plkst.14.00;

·         maršruta Nr.7989 Rīga–Madona–Lubāna autobuss, kas no pieturas Lubāna katru dienu izbrauc plkst.4.50.

 

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.

Valsts SIA Autotransporta direkcija