No 28. marta gaidāmas izmaiņas autobusu maršruta Aizkraukle–Pļaviņas kustības grafikā

Publicēts: 
24.03.2021 - 11:15

Sakarā ar Rail Baltica izbūves darbiem Rīgas Centrālajā dzelzceļa stacijā tiks slēgti četri sliežu ceļi, tāpēc tik mainīts vilcienu kustības saraksts. Pielāgojot autobusu reisu izpildes laiku vilcienu kursēšanas grafikam, no 2021. gada 28. marta uz būvniecības periodu gaidāmas izmaiņas maršrutā Nr.6135 Aizkraukle–Aizkraukles stacija–Aizkraukle, Nr.6119 Aizkraukles stacija–Jaunjelgava un Nr.6142 Aizkraukle–Pļaviņas.

Maršruta autobuss Nr.6142 Aizkraukle–Pļaviņas no pieturas Pļaviņas katru dienu izbrauks plkst.14.40 (līdz šim izbrauca plkst.14.35).

Detalizētāka informācija pieejama pielikumā.

 

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.

 
Valsts SIA Autotransporta direkcija