Norisinājies V Latvijas tūrisma informācijas tirgus

Publicēts: 
02.05.2018 - 09:45

Pagājušogad, Pļaviņu 90 gadu jubilejas gadā, Pļaviņās norisinājās IV Latvijas tūrisma informācijas tirgus, tā laikā par V Latvijas tūrisma informācijas tirgus organizatoriem tika izlozēts Preiļu un Riebiņu novada Tūrisma informācijas centrs. Interesanti, ka arī Preiļos tūrisma tirgus aizvadīts 90 gadu jubilejas zīmē. 

Tūrisma informācijas tirgus tiek organizēts ar mērķi, lai reģionu iedzīvotājus pirms vasaras sezonas iepazīstinātu ar Latvijas tūrisma un atpūtas iespējām. Tūrisma informācijas pasākumu Preiļos kuplināja lielais pavasara gadatirgus. Visas dienas garumā uz āra skatuves tika sniegta kultūras programma. Bija iespēja iegādāties Latvijas amatnieku un mājražotāju produkciju, piedalīties degustācijās.

Pļaviņu novada stenda apmeklētāji tika informēti par mūsu novada tūrisma un aktīvās atpūtas iespējām, kā arī pasākumiem. Pļaviņu novadu pārstāvēja Tūrisma informācijas centra vadītāja Līva Kotina un Uzņēmējdarbības attīstības speciāliste Elita Kaņepēja. Paldies Līgai Lipenītei un Silvaram Dumpim, mūsu novada jaunajiem tūrisma uzņēmējiem. Uz tūrisma tirgu viņi atveda dažādus tīršķirnes trušus un vasaras sezonā aicināja apmeklēt apskates saimniecību „Karlīnas”.

 

Līva Kotina, Tūrisma informācijas centra vadītāja