Norisinājies VI Latvijas Tūrisma informācijas tirgus

Publicēts: 
11.06.2019 - 13:45

8. jūnijā norisinājās VI Latvijas Tūrisma informācijas tirgus. Latvijas Tūrisma informācijas tirgus ir ikgadējs pasākums, kas katru gadu norisinās citā Latvijas pilsētā. Šogad visi interesenti tika uzņemti Madonā - īpaši izveidotā Latvijas novadu informācija telšu pilsētiņā pie Saieta laukuma. Pasākumā piedalījās 30 dažādu Latvijas pilsētu pārstāvji.

Šajā gadā tūrisma tirgus tika rīkots Madonas pilsētas svētku ietvaros. Visas dienas garumā uz brīvdabas skatuves tika sniegta kultūras programma. Apmeklētājiem bija iespēja iegādāties Latvijas amatnieku un mājražotāju produkciju, piedalīties degustācijās, kā arī piedalīties viktorīnā par Latviju, balvā saņemot tūrisma informācijas centru sagatavotas balvas.

Pļaviņu novadu pārstāvēja Pļaviņu novada tūrisma attīstības speciāliste Zaiga Bonda, uzņēmējdarbības speciāliste Elita Kaņepēja, kā arī Silvars Dumpis - mūsu novada jaunais lauku tūrisma entuziasts, uzņēmējs, apskates saimniecības "Karlīnas" īpašnieks. Uz tūrisma tirgu tika atvesti gan truši, gan cāļi, gan speciāli veidots foto rāmis. Apskates saimniecība "Karlīnas" vasaras sezonā aicina iegriezties Siljāņos un aplūkot ne tikai saimniecībā esošos dzīvniekus un putnus, bet arī apkatīt Pļaviņu novadu.

Dienas noslēgumā tika izlozēta VII Latvijas Tūrisma informācijas tirgus norises vieta. Laimīgā loze tika Kurzemes tūrisma asociācijai.

Zaiga Bonda,
Pļaviņu novada tūrisma attīstības speciāliste