Nosacījumi Covid – 19 izplatības ierobežošanas nodrošināšanai Pļaviņu novada iestādēs

Publicēts: 
16.10.2020 - 11:00

Lai ierobežotu straujo Covid – 19 izplatību, lūdzam ievērot valstī noteiktos drošības pasākumus, kā arī iepazīties un stingri ievērot nosacījumus Pļaviņu novada iestādēs.

No 17. oktobra apmeklētājiem tiek slēgta sporta halle Odzienā, Pļaviņās iekštelpu sporta bāzes būs pieejamas individuālam apmeklējumam un tikai pēc iepriekšēja pieraksta, ģērbtuves un dušas būs slēgtas.

  • Trenažieru zāli Daugavas ielā 43 vienlaicīgi drīkstēs apmeklēt divas personas. Pierakstu lūdzam veikt zvanot darba laikā uz telefona Nr. 28617122. Ierodoties trenažieru zālē, apmeklētājiem jābūt uzliktai sejas maskai, savukārt individuālā treniņa laikā maska nav obligāta, taču stingri jāievēro vismaz 2 m distance.
  • Sporta zāli Daugavas ielā 50 vienlaicīgi drīkstēs apmeklēt viena persona. Pierakstu lūdzam veikt zvanot uz telefona Nr. 22014412.

Apmeklējot pašvaldības iestādes (Pļaviņu novada domi, Sociālo dienestu, Bāriņtiesu, bibliotēkas, Tūrisma informācijas centru), jālieto sejas maskas.

Kolektīvam apmeklējumam klātienē tiek slēgts sākumskolas vecuma bērnu attīstības centrs “Pepija” un jauniešu iniciatīvu centrs “Ideja”. Saziņa tiks organizēta attālināti un apmeklējumi būs iespējami individuāli pēc iepriekšēja pieraksta. Lūdzam sekot informācijai par turpmāko centru attālināto darbību.

Vienlīdz arī atgādinām, ka sejas maskas obligāti jāvalkā sabiedriskajā transportā, veikalos, aptiekās un dievkalpojumos.

Lūdzam sekot aktuālajai informācijai gan valsts masu saziņas līdzekļos, gan pašvaldības mājas lapā www.plavinunovads.lv un informatīvajā izdevumā “Pļaviņu Novada Ziņas”.

 

 

Informāciju publicēšanai sagatavoja

Tūrisma, sporta un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Rasa Siliņa