Nosacījumi Covid – 19 izplatības ierobežošanas nodrošināšanai Pļaviņu novada iestādēs un domes sēdēs

26.10.2020 - 17:15

Lai ierobežotu straujo Covid – 19 izplatību, lūdzam ievērot valstī noteiktos nosacījumus, kā arī iepazīties un stingri ievērot tos, apmeklējot Pļaviņu novada iestādes un domes sēdes.

Informējam, ka domes sēde 29. oktobrī notiks Pļaviņu novada kultūras centrā, Daugavas ielā 49. Domes sēdes apmeklējumam visiem interesentiem jāpiesakās iepriekš, zvanot uz telefona numuru 65133854 vai rakstot uz e-pastu madara.udre@plavinas.lv.

Pļaviņu Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs (VPVKAC) turpina apkalpot apmeklētājus klātienē. Tomēr aicinām apmeklētājus izvērtēt, vai nepieciešamo pakalpojumu nav iespējams saņemt attālināti.

Jau iepriekš informējām, ka no 17. oktobra apmeklētājiem ir slēgta sporta halle Odzienā. Pļaviņās iekštelpu sporta bāzes pieejamas individuālam apmeklējumam un tikai pēc iepriekšēja pieraksta, ģērbtuves un dušas ir slēgtas. Trenažieru zāli Daugavas ielā 43 vienlaicīgi drīkst apmeklēt divas personas. Pierakstu lūdzam veikt zvanot uz telefona numuru 28617122. Ierodoties trenažieru zālē, apmeklētājiem jābūt uzliktai sejas maskai. Sporta zāli Daugavas ielā 50 vienlaicīgi drīkst apmeklēt tikai viena persona. Pierakstu lūdzam veikt zvanot uz telefona numuru 22014412.

Atgādinām, ka, apmeklējot pašvaldības iestādes (Pļaviņu novada domi, bibliotēkas, Tūrisma informācijas centru, kultūras centru), jālieto sejas maskas.

Pļaviņu novada domes speciālisti apmeklētājus pieņem tikai pēc iepriekšējas pieteikšanās. Apmeklējuma laiku iespējams saskaņot individuāli, vienojoties ar speciālistu telefoniski vai rakstot uz e-pastu. Darbinieku kontaktinformācija pieejama šeit. Pieteikties pašvaldības speciālista konsultācijai var arī Klientu apkalpošanas centrā (dome@plavinas.lv; telefona numurs 29299719).

Sākumskolas vecuma bērnu attīstības centrs “Pepija” (telefona numurs 22014412) un jauniešu iniciatīvu centrs “Ideja” (telefona numurs 2576290) apmeklētājiem piedāvā individuālu darbu (pēc iepriekšējās pieteikšanās) un attālinātu darbu.

Lūdzam sekot aktuālajai informācijai gan valsts masu saziņas līdzekļos, gan pašvaldības mājas lapā www.plavinunovads.lv .

Pļaviņu novada dome