Noskaidroti Pļaviņu novada nakts turnīra volejbolā uzvarētāji

Publicēts: 
26.02.2019 - 09:30

22. februāra vakarā plkst. 19.00 Odzienas sporta hallē sākās kārtējais Pļaviņu novada nakts turnīrs volejbolā 4:4. Sacensībām pieteicās 11 komandas no Pļaviņu un apkārtējiem novadiem. Vispirms cīņas notika divās apakšgrupās, kur tālāk pirmās trīs komandas no katras apakšgrupas savstarpējās cīņās noskaidroja uzvarētājus. Finālcīņā tikās komandas “Jēkabpils” un “Bezdelīgas-2”. Uzvarēja komanda “Bezdelīgas-2”. Komandas sastāvā spēlēja Krists Kučinskis, Kaspars Greļs, Edijs Sovetovs, Kristaps Skudra, Visvaldis Kučinskis. “Jēkabpils” komandā spēlēja Andis Znotiņš, Andrejs Ivanovs, Jānis Usāns, Jānis Kārtiņš. Par trešo vietu cīnījās komanda ,,Vecbebri” ar komandu “Elargo”. Pārāki bija “Elargo” komandas spēlētāji: Raivo Vilks, Raimonds Klaucāns, Jurijs Naumovs, Viktors Kudrjašovs. Finālcīņas beidzās ap plkst. 2.00. Pavisam tika izspēlētas 29 spēles. Paldies par atbalstu Pļaviņu novada domei, kā arī “Z/s Bezdelīgas”, “SIA Bezdelīgas-2”, “SIA Bezdelīgas-3”.

Rezultāti:

1. “Bezdelīgas-2”

2. “Jēkabpils”

3. “Elargo”

4. “Vecbebri”

5.-6. “Ugunsdzēsēji”

5-6. “Z/s Bezdelīgas”

7. “Mopēds”

8. “Nezinu”

9. “Kaķīša purinātāji”

10.-11. “Lielvārde”

10.-11. “Jaunieši”