Noslēdzies 13. mācību gads Pļaviņu Mākslas skolā

Publicēts: 
04.06.2019 - 10:15

21. maijā Pļaviņu Mākslas skolā norisinājās 7. klases audzēkņu eksāmens – diplomdarbu aizstāvēšana, īstenojot mācību programmu „Vizuāli plastiskā māksla”. Audzēkņi kopā ar saviem darbu vadītājiem – pedagogiem komisijas vērtējumam sagatavoja četrus diplomdarbus mācību priekšmetā „Gleznošana” un mācību priekšmetā „Darbs materiālā”. Komisijā darbojās visi Pļaviņu Mākslas skolas pedagogi, kā arī neatkarīgais eksperts – māksliniece Vija Ārnese un Pļaviņu novada izglītības darba speciāliste Līga Ostrovska.

Savukārt 26. maijā, Daugavas ielā 50 notika Pļaviņu Mākslas skolas 8. izlaidums – izstāde, kur plašākai publikai tika nodoti absolventu darbi: Amandas Kačkānes “Uzticība”, Kārļa Liepiņa “Zirneklis miglas aizsegā”, Noras Svikliņas “Mamma” un Kristas Visockas “Uz mēness”.

Noslēdzot Pļaviņu Mākslas skolas 13. mācību gadu, 31. maijā visi četri absolventi saņēma apliecības.

Diāna Nagle,

Pļaviņu Mākslas skolas

direktores vietniece