Noslēgusies nometnes “Pepijas Garzeķes piedzīvojumi “Brīnumzemes noslēpumus atklājot” 2019” 10. sezonas 2. nometņu grupa

Publicēts: 
09.07.2019 - 16:30

Mēs paldies sakām Brīnumam par stāstu
Un uzzināt gribam vēl viņa vārdu.
Viņš smej un teic -
Lai brīnumi notiek un atklājas katram,
Kurš notic sev pašam!

Brīnums, kā redzam, tik sirdī mums dzīvo,
Kur cilvēka bērni cits citu mīļo,
Viņš aiziedams novēl mums laimi liet pašiem,
Lai viens otram mēs nekļūstam par svešiem!

 

Brīnumzeme ir domāta bērniem un viņu vecākiem. Mājās tie ir ģimenes brīnumi, kur varat uzzīmēt savus mīļākos sapņus, noslēpumus un fantāzijas.

Mēs varam daudz runāt par brīnumiem, sapņiem, noslēpumiem un fantāzijām, bet ikviens, kurš ir piedalījies kaut vienā Pepijas Garzeķes piedzīvojumu nometnē, zina, kādi brīnumi notiek tajās! Brīnumi notiek tur, kur tiem tic, un, jo vairāk tic, jo biežāk tie notiek!

Pepijas Garzeķes piedzīvojumu nometnēs bērni brīnumus piedzīvo jau 10. gadu. Šoreiz laika posmā no 1. līdz 7. jūlijam tos meklēja un atrada 26 bērni. Katrs bērns atklāja Brīnumzemes noslēpumus – nometnes vērtības – draudzīgu, izzinošu, radošu, aktīvu, sportisku, priecīgu un interesantu kopā būšanu – atklājot, apgūstot, radot un rādot! Visi kopā piedalījāmies izglītojošos pasākumos, iesaistījāmies apkārtni izzinošās aktivitātēs, dodoties ekskursijā un piedaloties radošās darbnīcās. Visas nedēļas laikā tika attīstītas savstarpējās saskarsmes un sadarbības prasmes. Paldies par kopā pavadīto laiku!

Liels paldies Pļaviņu novada domei par finansiālo atbalstu nometnes organizēšanai, lai bērni varētu piedzīvot neaizmirstamu vasaras piedzīvojumu, lietderīgi pavadot savu brīvo laiku!

Visas bildes var apskatīt: http://pepijapn.garm.lv/nometnes/nggallery/nometnes/Nometnes-%E2%80%9CPEPIJAS-GARZE%C4%B6ES-piedz%C4%ABvojumi--%E2%80%9CBR%C4%AANUMZEMES-NOSL%C4%92PUMUS-ATKL%C4%80JOT-%E2%80%982019%E2%80%9D-10.-sezonas-2-grupa-ir-nosl%C4%93gta!

 

Sākumskolas vecuma bērnu rotaļu un attīstības centra “Pepija” vadītāja
Tatjana Zagorska