Noslēgusies Pļaviņu Mākslas skolas audzēkņu darbu izstāde “Mans lidojums”

Publicēts: 
01.10.2019 - 15:15

No 2019. gada 13. septembra līdz 27. septembrim Pļaviņu novada kultūras centrā norisinājās Pļaviņu Mākslas skolas audzēkņu darbu izstāde “Mans lidojums”, kuras mērķis bija parādīt izstādes apmeklētājiem skolas izglītības programmas realizēšanas radošo darbību caur septiņiem dažādiem mācību priekšmetiem.

Izstādes ietvaros ikkatram skatītājiem tika dota iespēja pārliecināties par to, cik tomēr mēs esam atšķirīgi viens no otra. Un tām ne būt nav jābūt, mūsdienīgām drēbēm vai stilīgiem aksesuāriem. Šajā izstādē varēja apskatīt dažādus mākslas veidus, žanrus, tehnikas, stilus utt. Visnotaļ pats skaistākais bija tas, ka šie darbi tika radīti, raugoties no bērna skatupunkta, realizējoties bērnu fantāzijām un apzināti virzīto enerģiju. Tie burtiski mūs “nobūra” un ieveda skatītāju citā realitātē, dodot mums enerģētisku lādiņu turpmākām dienām.

Jāatzīmē tas, ka māksla ir tas veids, ar kuras palīdzību mēs varam vislabāk izpaust savas emocijas, jūtas un garastāvokli. Nododot vēstījumu pasaulei un līdzcilvēkiem.

 

Laura Dzene,
Pļaviņu Mākslas skolas pedagoģe,
un
Diāna Nagle,
Pļaviņu Mākslas skolas direktores
vietniece izglītības jomā