Noticis šī gada ceturtais šaha turnīrs Pļaviņās

Publicēts: 
29.10.2019 - 09:00

Ceturtais 2019. gada Pļaviņu pilsētas ceļojošā kausa izcīņas turnīrs šahā notika 27. oktobrī Pļaviņu novada kultūras centrā. Uz turnīru ieradās 10 dalībnieki no Pļaviņām, Jēkabpils, Kokneses, Līvāniem, Valles, Rīgas un Lietuvas pilsētas Biržai. Dalībnieki izspēlēja apļa turnīru, katrs ar katru cīnoties savā starpā 2 partiju mačos.

Pirmo vietu izcīnīja mājinieks Uldis Melderis ar 16,5 punktiem no 18 iespējamajiem, otro – lietuvietis Laimutis Mikenas ar 12 punktiem, bet trešo – jēkabpilietis Ģirts Kiršbergs arī ar 12 punktiem. Vēl pirmajā sešiniekā iekļuva Ivars Smilga no Valles (11,5 punkti), Raimondas Ivanauskas no Biržai  (9 punkti) un Vladimirs Oleksenko no Līvāniem (9 punkti).

Šī gada noslēdzošais šaha turnīrs Pļaviņās notiks 8. decembrī, kad tiks noskaidroti uzvarētāji visa gada kopvērtējumā.

Pielikumā: turnīra noslēguma tabula

Foto autors: Jānis Spārniņš

 

Uldis Melderis