Noticis šī gada pēdējais šaha turnīrs Pļaviņās

Publicēts: 
09.12.2019 - 11:15

Šogad piektais un pēdējais Pļaviņu pilsētas ceļojošā kausa izcīņas turnīrs šahā notika 8.decembrī Pļaviņu novada kultūras centrā. Uz turnīru ieradās 14 dalībnieki no Pļaviņām, Jēkabpils, Cēsīm, Kokneses, Skrīveriem, Lielvārdes, Valles un Rīgas. Dalībnieki izspēlēja apļa turnīru katrs ar katru cīnoties savā starpā 2 partiju mačos.

Pirmo vietu izcīnīja mājinieks Uldis Melderis ar 23 punktiem no 26 iespējamajiem, otro Cēsu pārstāvis Andris Ručs arī ar 23 punktiem, bet trešo jēkabpilietis Ģirts Kiršbergs ar 21.5 punktiem.

Turnīra noslēgumā ar Pļaviņu novada domes diplomiem un suvenīriem tika apbalvoti 6 labākie šahisti gada kopvērtējumā. Par tiem kļuva visi trīs pēdējā turnīra uzvarētāji Uldis Melderis, Andris Ručs, Ģirts Kiršbergs, kā arī Jānis Birģelis no Siguldas, Matīss Mitenieks no Cēsīm un Laimutis Mikenas no Lietuvas pilsētas Rokišķiem.

Nākamajā šaha ātrspēles turnīrā šahisti Pļaviņās tiksies 2020.gada 19.aprīlī, bet 29.februārī tiks organizēts Pļaviņu novada šaha čempionāts, kurā tiek aicināti piedalīties tikai novadā dzīvojošie šahisti.

 

8.decembra šaha turnīra rezultātu tabula.

 

Foto: Jānis Spārniņš

Informāciju sagatavojis:

Uldis Melderis