Noticis šī gada trešais šaha turnīrs Pļaviņās

Publicēts: 
03.09.2019 - 13:30

Šogad trešais Pļaviņu pilsētas ceļojošā kausa izcīņas turnīrs šahā notika 1. septembrī Pļaviņu novada kultūras centrā. Uz turnīru ieradās 13 dalībnieki no Pļaviņām, Jēkabpils, Cēsīm, Siguldas, Madonas, Kokneses, Līvāniem un Rīgas. Dalībnieki izspēlēja apļa turnīru, katrs ar katru cīnoties savā starpā 2 partiju mačos.

Pirmo vietu izcīnīja mājinieks Uldis Melderis ar 21,5 punktiem no 24 iespējamajiem, otro – Cēsu pārstāvis Andris Ručs ar 20 punktiem, bet trešo – siguldietis Jānis Birģelis ar 17,5 punktiem. Vēl pirmajā sešiniekā iekļuva Matīss Mitenieks no Cēsīm (16 punkti), Alberts Korosteļovs no Jēkabpils  (13,5 punkti) un Andrejs Lapše no Madonas (12,5 punkti). Kokneses pārstāvis Pēteris Breikšs ierindojās 7. vietā, bet skrīverieši - Imants Lūsis un Anda Krauze - attiecīgi 8. un 11. vietā.

Nākamajā turnīrā šahisti Pļaviņās satiksies 27. oktobrī.

Pielikumā (ŠEIT): turnīra noslēguma tabula.

 

Uldis Melderis