Notiks sociālās uzņēmējdarbības konference

Publicēts: 
04.09.2018 - 13:15

26. septembrī Latvijas Republikas Labklājības ministrija aicina ikvienu interesentu uz Sociālās uzņēmējdarbības konferenci. Konference ir simbolisks veltījums LV100, jo tieši šogad stājās spēkā Sociālās uzņēmējdarbības likums un ir sākusies aktīva sociālo uzņēmumu reģistrācija.

Konference būs lieliska iespēja vienuviet uzzināt visu aktuālāko un svarīgāko par sociālo uzņēmējdarbību – tajā tiks izskaidrots, ko regulē un kādus praktiskus ieguvumus sniedz Sociālā uzņēmuma likums, kā iegūt sociālā uzņēmuma statusu un kādas ir biežāk pieļautās kļūdas, pretendējot uz sociālā uzņēmuma statusu. Vērtīgi būs dzirdēt informāciju par granta saņemšanas nosacījumiem un uzklausīt ieteikumus, kā sagatavot veiksmīgus finansējuma pieprasījuma projektus. Pasākuma iedvesmojošākā daļa būs trīs sociālo uzņēmēju pieredzes stāsti – par savu ceļu līdz sociālā uzņēmuma dibināšanai un granta saņemšanai stāstīs jaunizveidotais sociālais uzņēmums KK Original Design, Cēsu Jaunā skola un Latvijas Samariešu apvienība. Konference noslēgsies ar kopīgu diskusiju par sociālās uzņēmējdarbības tendencēm un nākotnes attīstību Latvijā. 

Pilna konferences programma un runas personu vizītkartes atrodamas šeit: http://www.lm.gov.lv/news/id/7919

Konferences moderatore – TV žurnāliste Kristine Garklava.

Dalība konferencē ir bez maksas, un tā būs skatāma arī video tiešraidē Labklājības ministrijas tīmekļvietnē www.lm.gov.lv un sociālā tīkla Facebook lapā https://www.facebook.com/labklajibasministrija/.

Pieteikties konferencei var līdz 17. septembrim, aizpildot tiešsaistes anketu: https://goo.gl/forms/xOYCzWX57hmF19173

Papildu informācija par konferenci: Līga Ivanova, liga.ivanova@inbox.lv, +371 26464686