Novada bibliotēkās saņemta lasīšanas veicināšanas projekta “Bērnu, jauniešu, vecāku žūrija 2020” grāmatu kopa

Publicēts: 
26.06.2020 - 14:45

Pļaviņu novada bibliotēkās lasīšanas veicināšanas projekta ietvaros “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2020” saņemtas par valsts finansējumu iepirktās grāmatas. Iegādāti kopumā 73 jaunu grāmatu eksemplāri 28 dažādu autoru un nosaukumu grāmatām. Projektu realizē Latvijas Nacionālā bibliotēka, sadarbojoties ar publiskajām bibliotēkām.

Šogad lasītāju žūrija darbosies Pļaviņu novada un Bērnu bibliotēkās, kā arī Klintaines un Vietalvas pagastu bibliotēkās. Aicinām lasīt bērnus un jauniešus, kā arī pieaugušos – vecākus, vecvecākus, skolotājus un citus, rādot priekšzīmi, ka grāmatu lasīšana ir laba un izglītojoša brīvā laika pavadīšanas iespēja! Kopīga grāmatu lasīšana bērniem un vecākiem sagādā arī daudz interesantu sarunu tēmu. Vairāk par to, kā darbojas lasītāju žūrija bibliotēkās, var izlasīt Latvijas Nacionālās bibliotēkas tīmekļa vietnē.

“Bērnu, jauniešu, vecāku žūrijas 2020” grāmatu saraksts pieejams šeit.

Ja vēlies lasīt, gaidām bibliotēkās!

 

Ziņu sagatavoja: Ineta Grandāne

Pļaviņu novada bibliotēka