Novada domes priekšsēdētājs un novada uzņēmējs svinīgajā pieņemšanā pie Valsts prezidenta

Publicēts: 
23.11.2018 - 14:00

Katru gadu pirms Latvijas proklamēšanas gadadienas Latvijas Valsts prezidents uz svinīgo pieņemšanu aicina pašvaldību pārstāvjus un uzņēmējus.

Šogad, 16. novembrī, no Pļaviņu novada pie Prezidenta devās novada domes priekšsēdētājs Aigars Lukss un SIA "Arkli K" valdes loceklis Jurģis Kārklis.

Uzrunājot pašvaldību pārstāvjus, Valsts prezidents pateicās katram no viņiem, kas ar savu piemēru un iniciatīvu rada sakoptu, cilvēkiem un uzņēmumiem draudzīgu valsti. “Latvija zeļ un plaukst, kad zeļ un plaukst katrs tās novads un pilsēta,” uzsvēra Raimonds Vējonis.

“Latvijas vislielākā bagātība ir tās cilvēki – gudri, mērķtiecīgi un strādīgi! Par to pārliecinos ikreiz, kad dodos reģionālajās vizītēs, tiekos ar iedzīvotājiem un iepazīstos ar vietējo uzņēmēju paveikto. Paldies par jūsu neatlaidību un ieguldīto darbu jaunu vērtību radīšanā! Vairojot ieņēmumus un radot darba iespējas, ikviens no jums stiprina mūsu valsti,” teica Valsts prezidents, pateicoties Latvijas uzņēmējiem.

Valsts prezidents atzina, ka pašvaldību un uzņēmēju darbs nepaliek tikai novadā vai pilsētā. Tas veido Latvijas stāstu pasaulē.

foto - Valsts prezidenta kanceleja