Novada kultūras centrs aicina Pļaviņu novada iedzīvotājus pieteikties braucienam uz baletu “Trīs musketieri”

Publicēts: 
06.09.2019 - 11:30

Aicinām Pļaviņu novada iedzīvotājus pieteikties braucienam uz baletu “Trīs musketieri” Latvijas Nacionālajā operā 2019. gada 7. novembrī.

Biļetes cena 25.00 EUR, maksa par braucienu 3.00 EUR.

Lūdzam pieteikties līdz 17. septembrim pa tālr. 29927988 (Kristīne).

Uz Francijas karaļa Luija XIII galmu, kur dzirkstī intrigas, kvēlo mīla un naids, aicina doties neoklasiskā baleta Trīs musketieri autori – čehu komponists Jans Kučera un kanādiešu horeogrāfs Pols Čalmers. Pēc Morāvijas-Silēzijas Nacionālā teātra pasūtījuma tapušais iestudējums, kura pasaules pirmizrāde notika 2017. gada 23. martā Ostravā, tagad arī Latvijas Nacionālā baleta interpretācijā ļauj baudīt Aleksandra Dimā literāro meistardarbu, kura pasaulslavenie varoņi bezbailīgi stājas pretī karaļa galma viltīgajiem ienaidniekiem un pierāda, ka augstsirdība, asprātība, mīlestība un draudzība ir spēcīgākie ieroči cīņā ar meliem, nodevību un varaskāri.

Pļaviņu novada Klintaines pagasta
kultūras darba organizatore
Kristīne Ginaite