Novada mājas lapā izveidota tiešā piekļuve Sākumskolas vecuma bērnu rotaļu un attīstības centra "Pepija" mājas lapai

Publicēts: 
19.11.2019 - 15:45

Turpmāk ar aktualitātēm un jaunumiem Sākumsskolas vecuma bērnu rotaļu un attīstība centrā "Pepija" aicinām iepazīties no pirmavota struktūrvienības mājas lapā. Interesentu ērtībai novada mājas lapā (www.plavinunovads.lv) izveidota tiešā piekļuve struktūrvienības "Sākumsskolas vecuma bērnu rotaļu un attīstība centrs Pepija" mājas lapai. Tagad ar vienu "klikšķi" no novada mājas lapas (uzklikšķinot uz centra logo novada mājas lapas labajā pusē zem trenažieru un sporta zāles noslodzes grafikiem) ātri var "nokļūt" centra tīmekļa vietnē, lasīt jaunākās ziņas un aplūkot foto galerijas!

 

Rasa Siliņa

Tūrisma, sporta un sabiedrisko attieību nodaļas vadītāja