Novada riteņbraucēji noslēdz sezonu ar labiem rezultātiem Jūrmalas MTB velomaratonā

Publicēts: 
08.10.2018 - 11:45

Sestdien, 6. oktobrī, Majoru pludmalē norisinājās Jūrmalas MTB velomaratons. Sacensības pulcēja profesionālus riteņbraucējus un šī sporta veida entuziastus no visas Latvijas. Jūrmalas MTB velomaratons ir vienīgās kalnu riteņbraukšanas sacensības Latvijā, kur trase aizsākas un  noslēdzas Baltijas jūras krastā. Velomaratonā piedalījās arī Pļaviņu novada riteņbraucēji, tādējādi noslēdzot kalnu velobraukšanas sezonu.

Sacensības Jūrmalā notika visas dienas garumā četrās distancēs.

Dalībnieki no Pļaviņu novada sacensībās ieguvu šādus rezultātus:

Magdalena Meinuza – 3. vieta Bērnu distancē;
Deins Kaņepējs – 1. vieta Sporta MTB distances MS2 grupā;
Dzintars Kaņepējs – 2. vieta Sporta MTB distances MS4 grupā;
Kaspars Meinuzs – 19. vieta Sporta MTB distances grupā MS3;
Hugo Vīksne – Sarkanais – 4. vieta Sporta MTB distances MS1 grupā;
Linards Lukss – 6. vieta Tautas MTB distances MT1 grupā;
Inese Zvirgzdiņa - 1. vieta Tautas MTB distances FT4 grupā.

Sporta distances komandu kopvērtējumā Pļaviņu novada komanda “Skanste” ieguva godpilno 3. vietu un uz pjedestāla stāvēja līdzās tādām spēcīgām un zināmām komandām kā “ZZK” un “Ebike Machine”, liekot aizvien biežāk izskanēt Pļaviņu vārdam velobraukšanas sportā valsts mērogā.

Sanita Kitajeva