Novada sportisti aizvada trīs dienas lielākajās orientēšanās sacensībās Latvijā

Publicēts: 
04.07.2018 - 13:30

No 28. jūnijam līdz 1. jūlijam Kurzemes jūrmalā, Ventspils un Pāvilostas apkārtnē norisinājās starptautiskās trīsdienu orientēšanās sacensības "Kāpa-2018". Tajās piedalījās ap 2000 sportistu no 19 valstīm. No Pļaviņu novada sacensībās startēja 17 orientieristi.

Piektdienas rīts sākās ar krasām laika maiņām, kļuva vēsāks un visas sacensību dienas pūta spēcīgas vēja brāzmas. Apvidus bija sarežģīts, jo distances vijās pa kāpu zonu, smiltīm, neizteiktiem purviņiem. Šajā apvidū no pļaviņiešiem vislabāk veicās Elīzai Luksai  W16** grupā un Rinaldam Gregersonam M12** grupā, kuri trīs dienu kopvērtējumā izcīnīja ceturto vietu. Vēl pirmajā desmitniekā kopvērtējumā spēja iekļūt Marija Dauškane, grupā W210** izcīnot piekto vietu, Agita Cukanova, grupā W16** izcīnot sesto vietu, Anželika Žukova, grupā W16** izcīnot septīto vietu, Krista Stūre, grupā W14** izcīnot devīto vietu un Māris Vītoliņš, grupā M35S izcīnot desmito vietu.

No dienām veiksmīgākā bija sacensību trešā diena, kurā Rinalds Gregersons izcīnīja otro, bet Agita Cukanova trešo vietu.

Sandris Stūris, sporta organizators