Novada uzņēmums "AG Decor" piedalās izstādē „Māja I 2018”

Publicēts: 
09.03.2018 - 12:00

No 8. - 11. martam Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsala norisinās 32. starptautiskā būvniecības izstāde „Māja I 2018”.

Izstāde  “Māja I” ir lielākais būvniecības nozares notikums Latvijā, kas ataino mūsdienu celtniecības attīstības tendences, tehnoloģiju jaunumus, kā arī sekmē dialogu starp būvniecības un citu saistītu nozaru profesionāļiem un interesentiem.

Izstādes dalībnieku vidū ir Pļaviņu novada dekoratīvās būvtēlniecības darbnīca SIA „AG Decor” , kas izgatavo laikmetīgus interjera un eksterjera elementus no kvalitatīva ģipša: karnīzes, rozetes, kolonnas, vāzes, margas, flīzes, arkas, statujas, balustrādes, strūklakas, kamīnu apdares un citus dekorus skaistai dzīvei.

 

Elita Kaņepēja, uzņēmējdarbības attīstības speciāliste