NVO aktualitātes - paneļdiskusija “Par līderību NVO sektorā” un akcija "Brīvprātīgais uz vienu dienu"

18.07.2017 - 14:30

Biedrība “Jēkabpils NVO resursu centrs”

sociālās rehabilitācijas Dienas centrā “Kopā būt!” (Jaunā ielā 39i)

21. 08. 2017. pulksten 14.00  rīko paneļdiskusiju

“Par līderību NVO sektorā”

Aicinām piedalīties biedrību, pašvaldības uzņēmumu un iestāžu vadītājus, kā arī  pašvaldības domes deputātus, piesakoties līdz 16.08.2017., rakstot: nvoresursi@inbox.lv vai zvanot: 29449622 (Agitai)

Diskusijas vadītājs: Latvijas Psihoterapeitu biedrības valdes loceklis, Latvijas Geštaltterapijas biedrības dibinātājs un valdes loceklis Agris Grava.

___________________________________________________________________

Biedrība “Jēkabpils NVO resursu centrs” aicina

biedrības, pašvaldības uzņēmumus un iestādes

PIETEIKT dalību

AKCIJĀ “BRĪVPRĀTĪGAIS UZ VIENU DIENU”,

laikā no 21.08. - 25.08. 2017.

dodot iespēju brīvprātīgajiem iepazīt konkrēto darbības jomu,

bet Jums, iespējams, atrast labu darbinieku nākotnei.

Aicinām pieteikties arī interesentus brīvprātīgajam darbam uz vienu dienu (vecums:  no 13 līdz 99 gadiem)

Dalību pieteikt, rakstot uz nvoresursi@inbox.lv, vai zvanot: 26548737 (Ligitai), kā arī, izmantojot portālu www.brivpratigie.lv